Türkçeenglishdeutschрусский

Telefon:0242 763 89 55


E-Posta:fom@clubsidecoasthotel.com.tr


Harita:Yerimizi Görün

SNACK RESTAURANTLAR

Sahil ve Havuz Restaurantlarımız

Tüm yerli ve  yabancı,  alkollü ve  alkolsüz iceceklerin ve kokteyllerin,soft iceceklerin , sıcak iceceklerin ve hosgeldiniz kokteyllerinin  servis edildigi bu nezih barımız, romantik, etkileyici, sıcak ortamı ve güleryüzlü personelleriyle hizmetinizde olacaktır.

POOL BAR

Gündüz ve gece animasyon ,canlı müzik,snack,coffe break  gibi aktivitelere de ev sahipligi yapacak olan barımız, yerli ve  yabancı,  alkollü ve  alkolsüz iceceklerin ve kokteyllerin,soft iceceklerin , sıcak iceceklerin ve hosgeldiniz kokteyllerinin  servis edildigi, romantik, etkileyici, sıcak ortamı ve güleryüzlü personelleriyle hizmetinizde olacaktır.

SERVİS BAR

Tüm yerli ve  yabancı,  alkollü ve  alkolsüz iceceklerin ve kokteyllerin,soft iceceklerin , sıcak iceceklerin  servis edildigi bu nezih barımız, romantik, etkileyici, sıcak ortamı ve güleryüzlü personelleriyle hizmetinizde olacaktır.

BEACH BAR

Otelle mesafesi yaklasık 350m olan beach bar, sahil snack restaurant hizmetininde verildigi genis bir mekan ve muhtesem bir manzaraya sahiptir.Her 10 dakikada bir klimalı araclarımızla servisi yapılan beach bar,hertürlü sıcak ve soft iceceklerin yanında alkollü olarak sadece BİRA hizmeti vermektedir.

DİSCO BAR

Profosyonel animasyon ekibimizin esliginde,sürpriz aktivitelerle dolu disco barımız, Tüm yerli ve  yabancı,  alkollü ve  alkolsüz iceceklerin ve kokteyllerin,soft iceceklerin , sıcak iceceklerin  servis edildigi bu nezih barımız,güvenli, romantik, etkileyici, sıcak ortamı ve güleryüzlü personelleriyle hizmetinizde olacaktır.
Not:Dısarıdan discoya yiyecek ve icecek sokmak kesinlikle yasaktır.

Hakkımızda

Düşler Bölgesi Antalya'da, Dünya standartlarında mükemmel bir hotel olan tesisimiz...
devamını oku
Club Side Coast Holidaycheck
zoover club side coast

Fact Sheet

Otelimize ait factsheetleri, aşağıdan indirebilirsiniz...
club side coast fact sheet Türkçe
İngilizce
Almanca

 

Schoggy Baby Service

Schoggy Baby Service

 -

Club Side Coast